18.10.2017
День народження ВА-БАНК.
 
 

27 квітня Tayger Pizza Bar відбудеться святкування дня народження ВА-БАНК. В цьому році колективу виповнюється 11 років, і всі ці події хлопці вирішили відзначити в компанії своїх зоряних друзів і шанувальників.
Тарас Копил та Микола Ковальов разом з однойменною балетом Ва-Банк який був створений ними в 2005 році, є хореографами - постановниками романтичної рубрики "Для тебе" програми "Вечірній Київ", переможцями масштабного танцювального проекту - "Майданс 2012", володарями звання Титанів проекту "Майданс. Суперкубок", хореографами - постановник музичного фільму "1 + 1 будинку" Студдіі Квартал 95, - і це тільки половина проектів в які вони вклали свої серця. У корені танцювального колективу народилася музична група, яка абсолютно органічно росте і розвивається в цьому середовищі вже 8 років.
Істоіря музичної групппи Ва-БАнк почалася в 2008 році, коли відомий український композитор Ніколо запропонував записати хлопцям свою першу пісню, яка свкоре завоювала серця мільйонів українських слухачів, подарувавши групі перемогу в номінації "Дебют року" Кришталевого мікрофона. Дебют групи відбувся в ефірі проекту "Шанс", Пісню "Я без тебе" можна було почути у всіх радіоприймачах країни. Вона моментально зайняла перші позиції в хіт-парадах, полюбилася слухачам і стала візитною карткою групи, відкривши нові горизонти для їхньої творчості.
Зоряні гості вечора: Віктор Павлик, Наталія Бучинська, Фоззі (ТНМК), EL Кравчук, Тоня Матвієнко, Дмитро Коляденко, Олександр Педан, Андрій Джеджула, Ніколо, Ігор Горохоцкій, Вадим Олійник, Олександр Павлик, Брати Борисенко, Філіп Коляденко, Сергій Величанський, Амадор Лопес, Олександр Воєвуцький, Валерій Юрченко, Олексій Двин, Артур Боса, DJ Starkov та інші.
В єтот Святковий день ВА-Банк виконають для своїх гостей вже полюбилися всім композиції, і презентують абсолютно нові, живі і енергійні треки.
27 квітня, Tayger Pizza Bar, Уул. Вадима Гетьмана, 6
Початок о 19:00