18.10.2017
Сьогодні знайомимось із Іваном Леньо (Kozak System)
Один раз на місяць, ми будемо знайомити вас із нашими гравцями у рубриці "МАЕСТРО МІСЯЦЯ", в форматі короткого інтерв'ю, підготовленого студентами школи Маэстро шоу-бизнеса

Сьогодні знайомимось із Іваном Леньо (Kozak System)
Повне ім'я: Леньо Іван Миколайович
Дата народження: 11.08.1971 р.
Місце народження: Україна, м. Монастирськ 
Ігрова позиція: Нападник
Ігровий номер: 11

1. Чим ти мрієшь зайнятися, але не вистачає часу?

- Я мрію поїхати мотоциклом по Європі, але для цього потрібно мати хоча б місяць вільний від справ і концертів, а це нажаль, поки неможливо.

2. Яка життєва філософія підтримує тебе у складні часи?
- Я ніколи не впадаю у відчай, і ніколи нічому не дивуюсь, я вважаю що проблем не існує. Є тільки наше неправильне ставлення до вирішення їх.

3. Що для тебе команда? І які якості формує особисто в тобі гра в футбол?
- Команда - це жива субстанція, яка є відображенням сьогоднішніх реалій за допомогою найталановитіших митців і музикантів. Команда - це місце, де кожен ділиться емоціями і всі разом об'єднанні однією ідеєю - нести людям світле добре і позитивне.


 
4. По твоїх венах тече коктейль із декількох кровей, одна з яких циганська. Чи відчуваєш ти її вплив на свій характер? І як це проявляється в твоєму житті?
- Ну, характер свій я більш-менш приборкав і не дозволяю якісь із природних моїх якостей проявляти себе на всі 100%, а циганське в собі відчуваю тоді, коли слухаю балканську музику. Буковинську, закарпатську, молдавську - таке відчуття, що я її добре знаю ще з попереднього життя. Тому багато етнічних мотивів можна почути в піснях Kozak System. Ну а апогеєм моєї циганськості я вважаю свій виступ в якості акордеоніста із нашими молдавсько-румунськими друзями, гуртом Zdob si Zdub 


5. Якщо б у тебе випала можливість звернутися до всієї цивілізації, що б ти сказав?
- Любіть ближнього свого, як себе самого і частіше один одному посміхайтесь!