18.10.2017
Діля просить фінансової допомоги на лікування раку
Екс-учасник ТНМК Діля просить фінансової допомоги на лікування раку
Колишній учасник групи "Танок на майдані Конго" (ТНМК), фронтмен гурту "Неділя" музикант Едуард Приступа (Діля) на своїй сторінці "ВКонтакте" опублікував пост, в якому розповів, що хворий на рак і потребує допомоги.
 
Музикант Едуард Приступа (Діля), фронтмен гурту "Неділя", колишній учасник гурту "Танок на майдані Конго" (ТНМК) на своїй сторінці "ВКонтакте" опублікував пост, в якому розповів про те, що хворий на рак і потребує допомоги.
"Друзі! Прошу вашої допомоги в зборі грошей! Мені потрібна термінова операція (час обмежений), після закінчення якої потрібен курс хіміотерапії. У зв'язку з тривалим обстеженням і попереднім лікуванням наявність коштів вичерпується.
Дуже сподіваюся на вашу підтримку! Ваш внесок дуже допоможе мені. І я вірю, що в світі є небайдужі люди, які почують моє прохання і допоможуть врятувати моє життя!
Карта "ПриватБанку" 5168 7423 0064 0715 Приступа Едуард (Діля). За попередніми даними, орієнтовна сума лікування (операція і хіміотерапія близько € 25 тис.) ", - Написав Діля.