18.10.2017
Віктор Павлік ювілейний концерт.
13 лютого 2016 року Віктор Павлік на сцені Національного палацу мистецтв «Україна»  представить свій ювілейний концерт.
 
 
 
Популярний співак, улюбленець жінок і романтик української естради Віктор Павлік представить на сцені Національного палацу «Україна» свій ювілейний концерт.
Грандіозна музична подія буде присвячена 50-річному ювілею уславленого артиста і 30  як він виступає на професійній сцені. 
Зі сцени Палацу «Україна» прозвучать тільки хіти, 20 пісень, які так любить Україна. Це буде справжня симфонія музики, вокалу і віртуозної гри найкращого оркестру.
«Я вдячний Богу. Я вдячний людям. Свято - це коли ти поруч з найріднішими людьми ...
 Тому привітати улюбленого музиканта і співака з подвійним ювілеєм прийдуть тисячі його шанувальників. Ви проведете прекрасний вечір в дружній атмосфері, створеної неповторним Віктором Павликом та його романтичними композиціями.
За музичний супровід концерту відповідають віртуози естрадно-симфонічного оркестру під керуванням Дмитра Антонюка. Тому відчуття ви отримаєте грандіозні! І, мабуть, неможливо придумати кращий спосіб провести весті з коханою людиною напередодні Дня всіх закоханих. Візьміть собі на замітку: квиток на концерт Віктора Павліка може стати найприємнішим і оригінальним подарунком.
Ювіляр виконає свої головні хіти. Ми знаємо, що в творчому арсеналі Віктора дуже багато зворушливих і запальних композицій.
 Адже за свою кар'єру артист випустив 27 альбомів! Але були обрані 20 пісень, які і прозвучать морозним лютневого вечора в Палаці Україна, зігріваючи душі і серця. «Пріреченій на любов», «Афіни, Київ і Стамбул», «Ти подобаєшся мені», «Шикидим» - всі вони сповнені романтики, чуттєвості, яскравих емоцій.
 Обов'язково приходьте на найкрасивіший концерт зими!