18.08.2017
Наші гравці привітали чемпіонів юнацьких Олімпійських ігор

25 січня відбулась Перша всеукраїнська церемонія нагородження чемпіонів до 18 років Junior Sports Award. Ідея соціальної ініціативи Junior Sports Award , організатором якої є офіційний клуб братів Кличко, це підтримка юних чемпіонів віком до 18 років, які зараз демонструють значні досягнення в спорті. Першими номінантами щорічної всеукраїнської премії Junior Sports Award стали переможці та призери літніх юнацьких Олімпійських ігор, що пройшли в серпні в Нанкіні (Китай). В складі збірної України прийняли участь 58 спортсменів, які завоювали 9 золотих, 9 срібних та 11 бронзових медалей, і посіли шосте місце в неофіційному командному заліку. Підтримати юніорів прийшли й наші зіркові спортсмени Олекандр Педан та Олександр «Фоззі» Сидоренко. Вони нагороджували чемпіонів медалями, дипломами і дарували подарунки.