18.10.2017
Гурт "Тартак" просить фанів вирішити, що співати на концерті
Група "Тартак" на своїй сторінці у Facebook запустила опитування з метою визначити репертуар найближчих концертів. Завдання – вибрати 18 пісень із запропонованих шістдесяти. Про це повідомляє Cultprostir.

"Вперше "Тартак" планує скласти плейлист за результатами Інтернет-голосування. Треба вибрати 18 пісень, тому що нам вісімнадцять років. Ось 60. З них ми зіграємо ті 18, які наберуть найбільше голосів", - заявила група і виклала список композицій. 

Обраний плейлист буде задіяно на найближчих українських гастролях групи, намічених на середину грудня. На сьогодні заявлено чотири концерти: у Києві (11.12), Дніпропетровську (12.12), Полтаві (13.12), Харкові (14.12). Вибрані 18 треків будуть не всім, що виконає "Тартак" в ході цих виступів. Готується також блок нових пісень, який, за словами фронтмена Олександра Положинського, "з кожною репетицією подобається все більше".

Паралельно з оголошенням конкурсу група виклала в мережу для прослуховування і вільного скачування новий трек "Висота / Ніхто, крім нас". Його присвячено українським десантникам.Джерело: Gazeta.ua